Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi végeredm...

Informatika érettségi végeredmény megnézésekor ha a tanár rosszul javított mit lehet tenni? (töbi lenn)

Figyelt kérdés

tehát ha a 120 pontból én elértem 110-et, de amikor megnézem majd hogy miket rontottam, találok benne 2-3 + pontot, akkor mi a helyzet?


tehát a tanár valami elrontott.



2012. máj. 30. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal lesz egy olyan alkalom, mikor átnézheted az érettségidet. Lesz jegyzőkönyv, stb. Ha nem szólsz, akkor mindegy.
2012. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van betekintés, gondolom valamikor mostanában. Ha nem jól javított, akkor fellebezhetsz.
2012. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az benne van a pakliban, hogy ha egy másik tanár újrajavítja, akkor talál benne 2-3 - pontot is. Azaz nem törvényszerű, hogy a fellebbezéssel csak nőhet a pontszám.
2012. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem, hogy hogyan tudtam 20 pontot veszíteni, mikor faszául megcsináltam mindent, jutott rá idő is. kenem vágom...
2012. máj. 30. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A megtekintéskor ki fog derülni, mit rontottál el. Ha valamit nem az útmutató szerint javítottak, akkor fellebbezhetsz egy napon belül. Nincs formai követelmény, elírod egy A4-es papírra, mi a problémád, és beadod. De azért egy kis óvatosság nem árt a melldöngetésben, baromi könnyű egy informatikaérettségiben apróságokon pontot veszíteni.
2012. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!