Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középsuliba vesznek...

Melyik középsuliba vesznek fel mindenkit itt Győr-Moson-Sopronban?

Figyelt kérdés
Szakközépbe és Gimnáziumba akarok csak a szakmunkással tönkre tenném az egész életem és az egész álmom.Most nem jó a jegyeim és 7-es vagyok 3 körül lehet az átlagom de lesz szerintem 4-es 5-ös is.4 föci és magyar meg angol.3-mas magatartás,szorgalom,meg kézség tantárgyak meg 3-mas info ha lehet a kézség tantárgyak közé a tesit is vegyétek meg a töri de lehet hogy 4-es lesz az is.2-es fizika,matek,kémia.Remélem semmit nem hagytam ki.

2012. jún. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2es matekkal nagyon meg fogod szívni érettségiig, aztán teszel egy OKJ-t és ugyan ott vagy, mint egy szakmunkásképzővel csak elvesztegettél minimum 2 évet az életedből. Vannak nagyon színvonalas szakiskolák is, nem mindenhonnan állástalan sminkesek és műkörömépítők vándorolnak ki. Én például csak 10.ben tudtam meg, hogy van ilyen szakiskola is [link] . Ha 8.ban tudtam volna róla tuti ide mentem volna.
2012. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát 7.es vagyok.
2012. jún. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!