Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megkapom a bizonyítványt vagy...

Megkapom a bizonyítványt vagy csak a törzslapkivonatot?

Figyelt kérdés
Na szval az lenne a kérdésem, hogy ha már tavaly előrehozott érettségit tettem, így megszerezve az 5. tárgyat. Idén megyek érettségizni, bioszt arcoskodva bejelöltem, de rájöttem, sajnos már kicsit későn, h nekem semmire sem kell ez a tárgy, így nem is is tanultam érettségire.Mindjárt szóbeli. Ha nem megyek el szóbelire(bioszból) akkor meg kapom az érettségi bizonyítványt így is, vagy csak a törzslap kivonatot? köszi a válaszokat

2012. jún. 2. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem kapsz bizit, csak a törzslapkivonatot. De ha nem vagy 1 hülyegyerek, akk készülj fel a szóbelire, miért akarnál várni őszig, hogy érettségid legyen?
2012. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak kivonatot kapsz.

De menj el, ne gyakorizz itt, hanem tanulj, ha már két szót ki tudsz nyögni ami a témához kapcsolódik, akkor nem buktatnak meg...

Ha az eredmény úgysem számít akkor tökmindegy csak adjanak egy kettest nem?

2012. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy megkapod a bizit, mert annak az a feltétele, hogy 4+1 tantárgy. Az meg is van neked!

Végül elmentél?

2012. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elmentem végül :) csak azért volt kérdéses mert egyszerre készülni az emelt matekra és az emelt bioszra nem volt túl egyszerű :/ hát annyira nem lett rossz, A tétel pocsék lett ott próbáltam imprózni de a B az hibátlan sztem :)
2012. jún. 14. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2012. jún. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!