Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most tizedikes vagyok és...

Most tizedikes vagyok és mindenki szerint nagyon rosszul tanulok. Ha év végén 4 hármasom lesz, a többi pedig négyes ötös, akkor már tényleg nem lehet belőlem semmi?

Figyelt kérdés
Közben van már két ötös érettségim (német, infó)és nyelvvizsgám is.
2012. jún. 4. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
jaj.... hagyd ezt a hitlereskedést. tényleg. borzalmas az egész oktatási rendszer. én azt nézem le, aki válogatás nélkül mindent darál befele az agyába, gondolkodás, érdeklődési kör hiányában, bármi is az, tömi, magolja, írja, csillagos ötös. mellette egy önálló gondolata sincs. most figyelj rám. BÁRMI lehet belőled. bármi. orvos, jogász, geológus, pincér, amit csak szeretnél. bármire képes vagy, amit a fejedbeveszel. csak találd meg miaz, és utána tudni fogod, hogy mit szeretnél, miből kell jónak lenned. ami érdekel, abból nem nehéz jónak lenni, hidd el. éld túl a gimit, és minden ilyen szarnak vége lesz. persze, önmagában az ambíció nem egy rossz dolog, de ha valakinek csak az van, az még nem jelent semmit. hagyd abba a görcsölést, koncentrálj arra, amit szeretsz, amiben jó vagy, menj belőle emelt érettségire, duplázz, csinálj nyelvvizsgát, és le van szarva a többi jegyed, aminek köze nincs a célodhoz, és bent vagy egyetemen.
2012. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lényeg: emelkedj ezen felül
2012. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz ki magadnak valamilyen szakot egyetemen (olyat ami érdekel) és azokat a tárgyakat tanuld meg 5-ösre, amik majd a felvételikor kellenek, ezeket gyakorold érettségire is.

10. év végi jegyek nem is számítanak még.

Én ma tudtam meg: info érettségim 90% (szóbeli még nem volt), matekom 64% lett. Matek miatt szomorú vagyok, pedig próbaérettségi anno 86%-os lett. :( (ez a két tárgy kell nekem egyetemi felvételihez)

Ja és egy darab nyelvvizsga manapság kevés.

Nekem is 2 középfokú van, szerintem az a minimum.

2012. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! nyelvvizsgám kettő is van. egy közép és egy felsőfok. azzal nincs probléma :)
2012. jún. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!