Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap megyek angol emelt...

Holnap megyek angol emelt szóbelire? Milyen feladatok lesznek?

Figyelt kérdés
Valaki leírná nekem sorba? Lesz képleírás? És monolód lesz? Vagy itt a vizsgáztatóval kell beszélgetni?

2012. jún. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam.

Bementem, köszöntem, leültem. Mondták angolul írjam a papírra a nevem, és hogy mennyi az idő.

Aztán mondták válasszak tételt, kihúztam, odaadtam. A tanár kibontotta megmondta angolul a számát én pedig leírtam a papírra. Aztán kérdezgetett.

Kérdezte hogy vagyok, tudtam-e aludni előző este. Aztán egyszer csak témát váltott, és el kezdett kérdezgetni a sportról. Feltett vagy 5 kérdést, aztán mondta rendben, nézzük a tételt.

Odaadta a két papírt, és az elsőn egy állítás volt. Volt fél percem hogy elolvassam és átgondoljam hogy az állítás mellett vagy ellene érvelek. Elkezdtem mondani, ő meg közben kérdezgetett. A végén mondta hogy térjünk át a másikra.

Azon képek voltak és írta a feladat hogy találjam meg az összefüggést közöttük, meg beszéljek a témáról. Akkor elkezdtem mondani, ebbe is folyton belekérdezett, ami nem tudom jó-e ha elvileg ennek egy önálló témakifejtésnek kellett volna lennie... de folyton beleszólt nekem.

A témák nagyon nehezek voltak... az előttem lévő nagyon hamar kijött, ő is hülyeséget kapott, és mondta hogy csak hebegett-habogott. :D

2012. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként most látom hogy ezt te már tegnapelőtt írtad ki. Ezek szerint már te is voltál. Majd mesélj neked milyen volt és milyen tételt húztál.
2012. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: villages vs cities. melyiket szeretem jobban, én hol élek, előnyök, hátrányok. Ez jól ment

2: debate a vizsgáztatóval. Én dönthettem eL, hogy egyetértek e az állítással, amit kaptam.

Generation gap is a myth. Szerintem elég szar állítás ez. Disagree-eltem. Lehet jobb lett volna, ha agree-elek, mert arról többet tudtam volna beszélni. Mindegy. Azért nem volt annyira rossz, csak jobban örültem volna vmi más témának.

3: képek. mobil, internet, mp3, gps. Ez jó volt. Csomót beszéltem róla.

Összeségében rontani nem fogok szerintem, de lehet javítani sem.


Írásbelim 92 %.

2012. jún. 8. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Fuu azok a telefonos kütyüs képek jók lehettek. Nekem az egészségügyi ellátásról kellett beszélni.

Az állítás meg olyan volt amiről még magyarul is kevés lett volna a 30másodperc felkészülési idő. Valami olyasmi, hogy úgy segítsünk a szegény országoknak, hogy nem segítünk nekik. Ráadásul még meg is kérdeztem hogy az egyik szó benne pontosan mit jelent... Nem jutott eszembe mi az az aid. Csak a first aid kit. De ha végig gondoltam volna hogy elsőSEGÉLY csomag akkor több eszem lett volna és nem kérdezem meg. Olyan ideges voltam mikor megláttam hogy majdnem leblokkoltam. Pedig hideg fejjel tudom hogy nem ööö-ztem volna ennyit, meg hogy nem olyan nagyon nehéz téma ez.

Pár kérdését nem is értettem elsőre, mert picit furcsa volt a kiejtése, healthy - helszi. Ráadásul még csendben is beszélt és az elején még jól artikulált, de aztán egyre jobban kellett fülelnem hogy mit beszél, pedig jó közel volt... az is idegesített hogy legszélen ült a kérdező, úgyhogy ki kellett tekernem a nyakamat is majdnem. Ha rájuk néztem mindig elvesztettem a fonalat, úgyhogy bámultam ki végig a mögöttük lévő ablakon hehe.

2012. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!