Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbelin a felelésnél, a...

Szóbelin a felelésnél, a megengedett segédanyagokat kivihetjük magunkkal?

Figyelt kérdés
miután lejárt a felkészülési idő ki lehet magunkkal vinni a feleléshez pl. magyaron a szöveggyűjteményt, törin az atlaszt?

2012. jún. 7. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Sőt, töriből direkt jól mutat és növeli a vizsgabizottság felhasználói élményét, ha folyamatosan mutogatod a térképen, amiről beszélsz. Persze nem azért, hogy felolvass egy hosszú részletet, de egy-egy mondatot felolvashatsz belőle, csak jól jelöld be, hogy ne akadj el a felelettel.
2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi csak a sjaát jegyzetlapunkat vihettük ki, és abból sem felolvasásra. Én is csak címszavakat írtam le, amiket fontosnak találtam említeni, és néha néha belepillantottam, hogy hogyna haladok, miről kell még beszélnem.

Térképen nem mutogattunk, sőt a tanár kimondottan mondta, hogy a térképet mindenki el tudja olvasni, nem az a lényeg, hogy azt el tudom-e olvasni, hanm a saját ismereteimből mit tudok hozzátenni.

2012. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irodalomból használhatod

a szöveggyűjteményt

2018. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!