Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki az Eltére MSc...

Jár valaki az Eltére MSc Meteorológusra? Honnan mentetek oda? Volt aki más iskolából ment ( pl: Eger)? Milyen a szak mit tanultok? Mennyi a szabadidő? Be lehet e járni nap mint nap 100 kmről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi ismerősöm járt meteorológiára még az 5 éves rendszerben, de azt hiszem csak 1 évet csinált meg belőle. Ő Heves megyéből járt be mindennap, így reggel több óra buszozás, a Stadionoktól pedig metró-villamos a Lágymányosig, 4 körül kelt. Egerben a Wignerben végzett.

Az órákat csak kb. tudom, de az Elte oldalán fent a van a mintatanterv. Sok matek, fizika. Nem lehet olyan könnyű, plusz még a napi sok utazás sem könnyít a helyzeten, bár a buszon legalább lehet tanulni.

2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is Heves megyében lakom :)
2012. jún. 13. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én is Heves megyei vagyok és Eltés voltam, csak nem meteorológus. Miért akarsz naponta bejárni? Elég fárasztó lehet még pl. az egri expressz busszal is, ismerősöm ráadásul sima távolságival ment, ami mindenhol megállt.
2012. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez csak elképzelés (mármint a bejárás). Szeptembertől a btommal szeretnénk Egerben lakni, most kapott új állást Egerhez közel, aztán nem szeretném ha a kapcsolatunkra menne Pest... Inkább bejárnák ő is ezt tette három évig értem :) Köszönöm a válaszodat :)
2012. jún. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!