Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2013. februárjában induló...

A 2013. februárjában induló képzések jelentkezéséhez már szükséges minimum 1 emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén hülye voltam és okj képzésre mentem egyetem helyett. Olvastam hogy 2013tól minimum 1 emelt érettségi kell, hogy jelentkezz egyetemre/főiskolára. Na már most a kérdésem az lenne, hogy az idei, 2012 november 15ig leadott keresztféléves képzésekre is érvényes ez a módosítás? Mert erről nem találtam még infót. ( Tudom,hogy csak októberben adják ki a keresztféléves képzések listáját)

Előre is köszi.


2012. jún. 11. 14:52
 1/1 Totya91 válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni a kérdéshez, viszont esetleg te, vagy más tudna abban segíteni, hogy hol találok keresztféléves képzést amely amelyre december 7 előtt tudnék jelentkezni?

2012. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!