Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 6 tantárgyból érettségiztem...

Ha 6 tantárgyból érettségiztem, és a hatodik tárgyamat, amiből emelt szinten megbuktam nem akarom beszámíttatni, azt hogy tudom semmissé tenni? Mit kell tennem, hogy az ne jelenjen meg a bizonyítványomban? Arra a tárgyra egyébként nincs is szükségem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én időmben (úgy 2-3 éve) szakonként meg volt adva, hogy mely tantárgyakkal számolják ki a pontszámodat. A pontszám akkoriban abból a két tantárgyól és a pluszpontokból jött össze. Alapjában véve mindig a legmagasabb pontszámot adó variációkat veszik alapul szóval ha még mindig úgy van, mint régen akkor semmit sem kell csinálnod azokat a tantárgyakat veszik alapul amelyekre szükséged van.
2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de ez amit leírtál csak a duplázásra érvényes, ha csak kettő tárgyamat számíttatom. Ilyet most is lehet, de én úgy szeretném, hogy iskolai eredmények+ érettségik. Azt olvastam, hogy ezt a hatodik tárgyamat nem számolják bele. Nagyon remélem, hogy tényleg nem.
2012. jún. 12. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megbuktál a 6. tantárgyból,akkor az automatikusan nem kerül be a bizonyítványba
2012. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!