Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar érettségin fellebbeztem...

Magyar érettségin fellebbeztem, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tök hülyén javították, úgy gondoltam, fellebbezek, egy próbát megér, de sajna ismétlőt csináltam, így nem ismerem a tanárokat. Mennyire szoktak ezek eredményesek lenni? Ronthattak a meglévő eredményen is akár? Csak 73% lett, pedig legalább 83-at kellett volna szereznem, így a szóbelivel is max. 402 pontom lehet, ami ELTE BTK-ra, NKE-re sztem kevés lesz :(((

2012. jún. 16. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ronthatnak is. én is fel akartam lebbezni, mert találtam az egyik érettségimben 2-3 pontot, ami elfogadható lenne, de rámpirított a tanár, hogy ne felejtsem el,hogy olyat is találhatnak, ami nem lett volna elfogadható. na meg nem akartam kihúzni a gyufát, hiszen a szóbeli még hátravan.
2012. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nálunk sokszor elmondták h ilyen akár ronthat is az eredményen + a tanár is ugy fog ránknézni mint a véresrongyra..
2012. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így jártam. Nekem kellenek a pontok, és ha tényleg találtam benne olyat, ami nem oks, akkor kikövetelem magamnak az igazságot. Szóbelire meg minden tételt megtanultam, ha akarnak belekötnek, ennyi.
2012. jún. 16. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, szóbelin meg lett a böjtje :( Úgy nézett rám a tanár, tényleg mint a véres rongyra. Tudtam szinte mindent, de annyi pontot ad, ahányat akar. Direkt kiszámolja majd, hogy tudná lehúzni, ez biztos.
2012. jún. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!