Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre, illetve főiskolára,...

Bourne kérdése:

Egyetemre, illetve főiskolára, mikortól lehet pótfelvételizni? Ezek a helyek mind fizetősek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet pótfelvételizni, de azt tudom, hogy mit fizetős.
2012. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mind fizetős
2012. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na f*ck:(
2012. jún. 19. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Augusztus legelején fogják meghirdetni a pótfelvételit, de pótfelvételin csak egy szakra lehet jelentkezni. Néhány helyen már fent van a honlapon a pótfelvételi nyílt nap is, arra mindenképpen érdemes elmenned:

[link]

2012. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 köszönöm szépen.
2012. jún. 19. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, hogy fuck. Két éve nem csináltam semmit, dolgoztam fél évet, meg tengtem-lengtem, levelező, satöbbi, idén csináltam egy emelt törit abban a hitben, hogy két emeltért meglesz a 100 pluszpont, és ma tudtam meg, hogy alaposan félrenéztem a dolgot, és cseszhetem. ^^ Én is pótfelvételin gondolkozom már most, de mivel anyagilag mocskosul nem állunk jól, ezért abban sem nagyon tudok gondolkozni, hát ez van. Van, aki szív, van, aki még nagyobbat szív.
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem, akkor neked is összejön valami. Mondjuk munka mellett, sem olyan egyszerű a levelező, szerintem.
2012. júl. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!