Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bgf pénzügyi és számviteli...

Bgf pénzügyi és számviteli szakára nehéz bekerülni? és nehéz ez a szak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
364 volt tavaly, nem nehéz bekerülni. Ha jó vagy matekból, biztos elvégezni se nehéz.
2009. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2009. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 6. 10:28
 4/9 anonim válasza:
Tanulni kell, az a lényeg. Én jó vagyok matekból (emelt szintű érettségi 89%, 12 éven át 5ös) mégis az első 2 félévem pocsék lett, elhülyéskedtem, 2es matekkal. Jah és nem mind1, milyen tanárt fogsz ki, van aki laza és ha vmit nem tudsz akkor segít, de van aki ha tudod akkor máshogy is belekérdez, kacifántosan, csak hogy ne tudd. Nekem nehéz eddig a szak (mondjuk engem nem nagyon érdekel, hülyén választottam).
2009. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
388 pont kellett hozzá tavaly, nézelődj a felvi.hu-n
2009. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egy IDIÓTA aki azt mondja h a számvitel a matekról szól. Utána olvastatok egyáltalán?!

A számvitel egy kicsit sem a matekról szól...hanem a törvényekről, a számlákról,mit hova kell könyvelni, számla számok, körülmények nagyjából ez a számvitel, nem is értem minek megy valaki számvitel szakra,ha azt sem tudja mit fog tanulni.. oké persze tölteléktárgynak ott van mellette a gazdasági matek,de csak azért h a gyengék kihulljanak. A számvitelben max. szorozni és osztani kell és persze logikusan gondolkozni.

2010. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

most jelentkezek énis ilyen szakra vagyis szeretnék

én mindig 3as voltam matekból...most elbizonytalanitott h lenne e esélyem egy ilyen szakon:S

bocsánat a kérdezőtől h kérdezek:(

2010. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kell megijedni, nem a matekról szól. 2 félév matek van, ami tanulható.
2010. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22:20as vagyok:) köszi utolsó, kicsit megnyugtató volt:)
2010. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!