Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes megpróbálni érettségi...

Érdemes megpróbálni érettségi szóbeli előtt legurítani egy felest?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ha a tanár véletlenül megérzi, nem biztos hogy meglesz az érettségid. És a gondolkodásod is tompul, könnyebb józan fejjel gondolkodni.
2012. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
hülyeség. én is izgultam mint állat, de eszembe se jutott. csak tompítja a gondolkodást. én úgy vettem észre magamon h az adrenalin gyorsítja:D
2012. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Úgyis olyan meleg van. Meg ha nem vagy súlyos alkoholista, akkor nagyon meg fog rajtad látszani, akár a viselkedéseden is, de a teljesítményeden mindenképpen. Vannak alkoholisták, akik csak akkor látszanak valamennyire normálisnak, ha isznak, de nálad, gondolom, nem ez a helyzet. Az jó gondolat, hogy próbálsz feloldódni, de ennyire azért nem kell.
2012. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Vigyél jéghideg energiaitalt, és gondolj rá, mintha valami isteni erőt tudna adni. nekem beválik általában, és ha iszok egy kis sima energiaitalt, akkor újra beindul az agyam, pedig csak én beszélem be.
2012. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
semmiképp. nálam parásabb ember nincs a földön, kezem lábam remegett, már az írásbeli előtt is hánytam, pedig az írásbeli, gondolhatod szóbeli előtt hogy néztem ki, főleg, hogy 4 órát várakoztam a vágóhíd előtt.. mégis maxot hoztam :D igaz zavaromban egyszer kiültem a bizottság elé, és közölték, hogy még nem én jövök :D:D:D elég gáz volt
2012. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, akkor már rúgjál be rendesen, ne végezz félmunkát.
2012. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

előző XD

energiaital vagy kóla + bounty

ha kijössz meg lehet inni, mint a gödény :D

2012. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
ki pontozott le ? pf!
2012. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!