Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-TTIK Matematika szakra...

SZTE-TTIK Matematika szakra való jelentkezésnél minimum hány százalékra kell megírni a matematika érettségit?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezek jelentkezni, de a pontkalkulátorból nem tudtam eddig leszűrni a minimum, vagyis, ha nem 100%-os, akkor nem vesznek fel?
2012. jún. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A minimum az 20%, mint barhol mashol.


Csak 20%-os matek erettsegivel lehet nem lesz eleg pontod, vagy ha megis nem sok keresnivalod vna ott.

Ennek ellenere nincs ilyen minimum szazalek megadva.

2012. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Min. 20%-ra különben megbuksz...

Egyébként nem csak a matek érettségitől függ, hanem az összestől és a tanulmányi jegyeidtől vagy csak a 2 felvételi tárgy. A felvi pontkalkulátorába beírod hogy melyik érettségiből hány %-ot vársz, akkor megkapod a pontszámot. De elég rendesen le van írva a felvin is.

2012. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne már, h a mai középiskolások ennyire nem tudják a pontszámítást, érettségit stb menetét -.-"
2012. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pl a pontszámításnál kipróbáltam egy 52%-os érettségivel (erős hármas) és azt írta, hogy az érettségi követelmények nem felelnek meg a szak követelményeinek.

Utána 70%-kal, ugyanez, ha jól emlékszem egyedül 100%-nál nem írta, annyira meg tuti nem írom meg, izgulós fajta vagyok, olyankor meg nálam könnyen a 6*4 is 20 ...

2012. jún. 22. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!