Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni önköltéges jogász...

Debreceni önköltéges jogász szakra jelentkezők! Hány pontot visztek?

Figyelt kérdés
debrecen, jogász, önköltéges, pont
2012. jún. 22. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
360-370 körülit,te?
2012. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is! :)

szerinted elég lesz?

2012. jún. 22. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem! :) Én beadtam még igazgatásszervezőre is,oda 190et vesznek fel és 210en jelentkeztek kb..oda csak elég,de azért jobban örülnék ha rögtön felvennének jogra és nem az igazgatásszervező utána kéne még elvégezném. :) Sok sikert nekünk! :D
2012. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is beadtam oda is :) 1. helyen jogász, 2. igazgatásszervező.

Hát nagyon bízom benne, hogy ha jogra nem is, de ig.szervezőre még beférek. Mivel össz-vissz ezt a 2 szakot jelöltem be, ha nem jön össze, nem sok választási lehetőségem maradt...ha véletlenül lecsúsznék, akkor marad a jogi asszisztens OKJ. elvileg 1-2 tárgyat onnan is elfogadnak, ha minden igaz.

Engem mindenki azzal riogat hogy rekord lesz a ponthatár, úgysem férek be...mindegy is, bő egy hónap, aztán kiderül! :)


Sok sikert nekünk, remélem szeptemberben találkozunk! :)

2012. jún. 23. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!