Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem Szóbeli érettséginé...

Történelem Szóbeli érettséginél kidolgozáshoz mindig adnak forrást vagy csak atlaszt lehet használni? ÉS ha adnak 10% -ot nehéz összekaparni vele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindig adnak forrást. És ha az alapján nem tudsz legalább 6 pontot összeszedni akkor érdemes átgondolni az életed (azaz borzasztó könnyű).
2012. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én az Aranybullát húztam és a tatárjárást. Tanultam, de ha nem tanultam volna, akkor is összehozok 30 pontot, mert egyszerűen a forrásban és az atlaszban majdnem minden benne van. De tényleg.
2012. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 töritételt tudtam a 20ból, mert nem akartam elcseszni rá az időt a magyar és a biosz elől.

70% lett az írásbelim. A 13.századi magyar társadalmat húztam. Annyi pontot sikerült csak forrásból és atlaszból összeszedni, hogy a 70-et csak 68ra rontottam le :D Tehát olyan 25-30pontot össze lehet szedni vele.

2012. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz:) még azt szeretném kérdezni az utolsó válaszolótól hogy azt a tételt tudtad amúgy amit kihúztál vagy azt pont nem tanultad meg?
2012. jún. 23. 17:28
 5/12 Sidel ***** válasza:
100%
Én két tételért imádkoztam, hogy ne húzzam ki. A modern és ókori demokrácia összehasonlítását és a választójogot. Utóbbit húztam ki. Semmit sem tudtam róla, mert órán nem értünk el addig és konzultáción pedig pont hiányoztam, mikor arról volt szó. Az atlaszból és a négy oldal forrásból dolgoztam teljes egészében. 49pont lett a 60ból.
2012. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

neharagudj, egy kérdésem lenne

Én holnap szóbelizek, és ha tényleg nem tudtál semmit az anyagról amit kihúztál, de ugye a forrás és az atlasz segítségével sikerült, akkor azt az egészet felolvastad, vagy hogy? Csak mert azt írtad, hogy semmit sem tudtál róla...Nem kötöszködésképpen írom, nehogy azt hidd, csak félek, hogy velem is ez lesz!!

2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves Sidel na erre én is kíváncsi vagyok hogy akkor egszerüen felolvasod vagy hogy van? előre is köszi ment a zöld:D
2012. jún. 24. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, olyat húztam, amiről fogalmam sem volt a cím alapján. És igen, simán fel lehetett olvasni. Mondjuk nekem szerencsém volt, mert nem végig lesett a tanár, közbe ugye pontozott, ő is nézte a forrást, de ha engem nézett volna, akkor is felolvasom. :D
2012. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ésés akkor sokat segítet a forrás nem?:D
2012. jún. 25. 08:56
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor a 10% simán meg lett belőle nem?:D
2012. jún. 25. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!