Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki ismeri Dr. Kiss F....

Valaki ismeri Dr. Kiss F. József tanár úr vizsgáztatási módszereit EU ismeretből? (tovább ld. Lent)

Figyelt kérdés
A tanár úr a Debreceni Egyetemen tanít infósokat és mérnököket, többek között az EU ismeretek c. tárgyat is. Van egy könyve is ebből a tárgyból. Vizsgázni fogok szerdán, csak azt nem tudom, hogy mennyit szokott kérdezni a könyvből. Elejétől végéig tanuljam meg az egész könyvet? Vagy mit szokott leginkább kérdezni? Meg hogy néz ki maga a vizsga? Írásbeli vagy szóbeli, mint egy érettségi? A Neptunba az van írva, hogy: "Írásbeli és szóbeli."
2012. jún. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nyiregyi fősulin is tanit?
2012. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fú, ez egy jó kérdés. Egyértelműen nem tudom neked megmondani, de mintha már említette volna, hogy igen. De lehet, hogy csak rosszul emlékszem. Szóval maradjunk annyiban, hogy nem tudom.
2012. jún. 24. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
ha igen akkor jo pár órám volt vele
2012. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idős, félig kopaszodó, ősz hajú, molett ember, szerintem egyébként egész jó modorral megáldva. :)
2012. jún. 24. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk még Társadalomismeretet tanít.
2012. jún. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!