Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok tippeket és ötleteket...

Tudnátok tippeket és ötleteket mondani, hogy hogyan tudnám bevágni a lehető leggyorsabban a 9. -es fizika anyagot?

Figyelt kérdés
Eeegen, pótvizsga. Tudom, hogy elolvasni meg bemagolni, de nincs valami gyorsabb módja, ami mindenképpen megmarad a fejemben? A magolásos tanulás nálam már sokszor vezetett kudarchoz. Nincs valami ötletetek, amivel biztosan meg tudom tanulni és szilárdan tudni fogom?
2012. jún. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha többszöri elolvasás után sem sikerül megérteni, akkor sajnos marad a bemagolás.
2012. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen egy ilyen pótvizsga, de sokat segít, ha napi 10-20 feladatot megoldasz olyan feladatgyűjteményből, amelyikben a megoldások (és esetleg a magyarázatok) is benne vannak.
2012. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Jovore probald ki,hogy bejarsz es FIGYELSZ oran.

Probald ki egy evig, hidd el ugy nem lehet megbukni.


Probald meg ertelmezni,hogy mi is van oda leirva, es maris tized annyi ido alatt meg tudod tanulni.

2012. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos a fizika nem magyar vagy töri,hanem színtiszta magolás és logika. ha jó vagy matekból akkor a számolással nem lesz gond, de a törvények csak magolás során mennek,én még nem találtam logikát :)
2012. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy megjegyzem a fél osztály bukott, mindenki más kettest kapott. Csak 1 valakinek lett hármasa (mondjuk ő mindenből 5-ös). Ha te oda tudnál figyelni a drága tanárom óráján, akkor gratulálnék, mert szinte lehetetlen leírni, amit a táblára ír. Ír, törli, ír, törli. És mindezt borzasztó gyorsan és rengetegszer (aki le tudja írni, annak 1 órán 3 A4-es oldal jött össze). Pláne, hogy nem vagyok egy gyorsíró-világbajnok. És egyszersem lógtam el. Csak ebből buktam. És még azt mondják, hogy 100%-ig a diákon múlik a tanulás. A lóf*szt.
2012. jún. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!