Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ösztöndíjat lehet kapni?

Ösztöndíjat lehet kapni?

Figyelt kérdés
pécs comenius szakközépiskolába járok jövőre,van már érettségim és most egy okj képzésre jelentkeztem..itt lehet kapni valami ösztöndíjat és ha igen milyet?fontos lenne mert szükségem lenne plusz pénzre...

2012. jún. 30. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
OKJ-n ösztöndíj? Hol élsz te? Inkább majd egyetemen...
2012. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első , nem értem miért kell oltani.. Nem tudta , megkérdezte , ennyi.


Kérdező , valóban nem lehet, viszont nálunk volt tandíj és ha jó tanuló voltál ( majdnem hogy kitűnő) akkor elengedték a tandíj egy részét, segített az iskola. Persze ha hátrányos helyzetű voltál .

2012. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
te hova jártál?
2012. júl. 1. 14:30
 4/4 anonim válasza:
csak szólok, hogy kérdezd meg az iskolában, mert én egy másik pécsi szakközép iskolába jártam technikusi képzésre és lehetett tanulmányi ösztöndíjat igényelni sőt alapítványi pénzekből is osztogattak bizonyos kritériumok mellett (zipernowskyról beszélek).
2012. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!