Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dokumentumpótlás ideje van....

Dokumentumpótlás ideje van. Mi baj lehet belőlle, ha 2,16 MB-os a dokumentum?

Figyelt kérdés

Tehát. Szereztem egy OKJ-s papírt, amit bescanneltem. A megadott képpontnak megfelel: kb. 2200x2200 (minimum 500x500 és max 4000x4000 lehet). Egyedül a mérete a megengedett duplája (max 1 MB), de az enyém 2,16 MB.

Mi baj lehet belőlle? Nem fogadják el? Múlt szerdán töltöttem fel és még mindig az van írva, hogy "továbbítva feldolgozásra". Legalább már írnák, hogy töltsem fel újra vagy valami f*sz.

Mit csináljak szerintetek:


A.) Várjak, hogy majd lehet írnak valamit.


B.) Töltsem fel újra, ügyelve az 1 MB, de viszont akkor kétszer lesz feltöltve - bár nem hiszem hogy baj lehet belőlle.


C.) Várjak még pár napot és ha nem érkezik hír, akkor töltsem fel 1 MB-ban?

(mert ugye szerdán lesz egy hete, hogy fel van töltve, és 10.-én lezárják a cúrmót - nem lesz több pótlás)


2012. júl. 2. 20:30
 1/2 anonim válasza:
próbálkozz kisebb mérettel
2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lehet hogyx azért felhívom őket. de pontosan kiket kell?

az educatiot VAGY a felvi.hu-t?

2012. júl. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!