Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kéttannyelvű gimnáziumokban...

A kéttannyelvű gimnáziumokban tényleg a 11. a legnehezebb tanév?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
*nem tanév, évfolyam
2012. júl. 3. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A normál gimikben is a 11. a legnehezebb.
2012. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden gimiben az a legnehezebb.
2012. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a 10. a legnehezebb!! akkor volt a legtöbb fajta óránk, utána már szép lassan kiestek (pl ének, föci, kémia)
2012. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én most fejeztem be a 10.-et egy kéttannyelvű gimnáziumban.

Hát a 9. volt eddig a legkönnyebb, mert nem volt fizika-kémia-biológia (utálom a természettudományokat sajnos).

Aztán most 10.-ben bejött a fizika és a kémia, ezért nagyon megszenvedtem ezt a tanévet, sokkal nehezebb volt, mint a 9.

De mindenki azt mondja, hogy a következő év csak rosszabb lesz!

Kiesik ugyan az ének és az informatika, de ezek olyan tantárgyak, amin csak ültünk és szórakoztunk órán, viszont bejön helyette a biológia és a civilizáció, a földrajz pedig magasabb óraszámban lesz.

Így eléggé félek a következő tanévtől, mert nem a nyelvvel van a gond, hanem a többi, felesleges tantárggyal (fizika, kémia, biológia), amit az ég világon semmire nem fogok használni.:/

2012. júl. 3. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
én most voltam 11.es habár sima gimiben nem kéttannyelvűbe, de egyáltalán nem volt nehéz sőt... ebben az évben annyira lusta voltam, hogy még házikat se írtam, még is most lett a legjobb az átlagom... kemény egy négyesem lett(tesi) többi 5 de majd megtapasztalod :)
2012. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most érettségiztem kéttannyelvű gimiben. Nekem a 10. volt a legnehezebb főleg, hogy 9.be csak szinte a nyelvet tanultuk és nagy váltás volt a vegyes órarend ,főleg a németül tanult tantárgyak. Azután már nem olyan vészes,mert megszokod :D
2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!