Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-BTK-n pénteken is...

Az ELTE-BTK-n pénteken is vannak órák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek van van akinek nincs.
2012. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyar szakosoknak? Vagy nem szakok szerint szervezik?
2012. júl. 4. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Te szervezed az órarendet a lehetőségekből.
2012. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 reptoid ***** válasza:
Magadnak rakod össze az órarended, te választod meg. Nyilván csak bizonyos keretek között, ha van egy előadás, amiből csak pénteken van óra, akkor muszáj vagy oda felvenni.
2012. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval te készíted el az órarended, de én meglepődnék ha nem lenne. Lehet első félévben nincs de utána van.
2012. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert másik egyetemre is járok, és szeretném tudni, hogy egyáltalán hogy kalkuláljak.
2012. júl. 4. 22:25
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha egy tárgynál 30 van beírva az óraszámhoz, akkor gondolom, az dupla órát jelent a héten. De ezalatt heti egyszer vagy kétszer másfél órát kell érteni?
2012. júl. 4. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ne erőltesd ezt az egyetem dolgot... Menj el inkább szenet lapátolni. Tragédia, hogy mennyire fogalmatlan emberek vannak a felsőoktatásban :@
2012. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
ELTE-BTK-n még órán se tanultok semmit, szóval ne aggódj!
2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, és mást sem, van egy BTK-s ismerősöm (igen, ELTE-n) a héten egyszer sem jár be, mert minek? Így is 4,00 fölötti az átlaga, szóval felesleges egyáltalán bejárni.


Én a TTK-val meg (nem ELTE-n) napi min. 6-8 órában vagyok bent, és az órák kötelezőek...). Más kérdés, hogy én mihez kezdek az életemmel, meg ő mihez kezd majd...

2012. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!