Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakma jobb? Szociális...

Melyik szakma jobb? Szociális gyermek és ifjúságvédelmi ügyintéző vagy bolti eladó, középszintű vezető, áruház vezető

Figyelt kérdés
Most érettségiztem idén, nem tudom eldönteni melyikre menjek. Melyik keres többet meg stb....

2012. júl. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A szociális gyermek- és ifjúsági ügyintézői munkával még 30 év múlva sem fogsz jól keresni...


A bolti eladó, középszintű vezető, áruház vezetői munkával van esélyed, hogy jól keress és jó munkakörbe juss!...

2012. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy áruházvezető nem kereshet rosszul,de nyilván nincs ilyen munkakör egy friss szakmásnak.

szerintem abból a szempontból nézd,hogy mivel kaphatsz munkát. a bolti eladó tűnik a legpiacképesebbnek, minimálbérre lehet számítani, de a többivel ellentétben legalább lenne munkád valószínűleg! ott is tudsz feljebb lépkedni, akár üzletvezető is lehetsz idővel :)

2012. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bolti

eladó -

2019. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van vlhol


ez a képzés ?

2019. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!