Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a debreceni...

Mi a véleményetek a debreceni Csokonai Gimi angol szakáról? Olyan valakinek a válaszát is várom aki jelenleg is odajár és személyes tapasztalattal rendelkezik!

Figyelt kérdés
Mostanában több rosszat és kevesebb jót hallottam a suliról, és kicsit megijedtem a sok negatívum miatt!

2012. júl. 14. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem jó iskola a Csokonai,soha nem is volt az.A tanárok szemetek,a diákoknak rengeteget kell tanulni.Ehhez képest nem olyan könnyű bekerülni.Válaszd inkább a TÀGot,Fazekast,Kossuthot,sokk

al jobb iskolák.

2012. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Fazekas, TÁG, Ady sokkal jobb.

2012. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Értem. Ezek után jobban meggondolom a dolgokat, és köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 15. 22:03
 4/23 Retekszisz ***** válasza:
A Csokonai nagyon gyenge, a tanárok mindenbe szarnak bele, nem érdekli a diákokat sem semmi. Ha Debrecen, akkor FAzekas a legerősebb, utána szerintem a TÁG, majd Kossuth.
2012. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
egyetértek én is az elsö 2 ö válaszoloval mit is mondhatnék ..
2012. júl. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne menj a Csokonaiba! Nagyon szenya a tanári kar! Alig adnak jó jegyet és belegebedsz a tanulásba. A Fazekas a legjobb de nagyon nehéz bejutni, kitűnővel lehet csak utána Kossuth és TÁG.
2012. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én az előző hozzászólókkal nem értek egyet, lehet, hogy van 1-2 bunkó tanár, de máshol is. Lehet egy kicsit többet kell tanulni, mint a TÁG-ban, de ez ránk is fér. Azt is olvastam, hogy a tanárok szarnak bele mindenbe, de ez sem teljesen igaz, mert a tanárok 75-80%-a nagyon figyelmes és segítőkész.
2012. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Csokonait, sosem értettem, miért baj, az, ha tanulni kell? Az ilyen miért megy gimnáziumba? A TÁGról és az Adyról is vannak érdekes vélemények.
2012. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Nekem a testvérem a Csokonaiba járt angol szakra, ő nagyon szerette, habár volt egy-két köcsög tanár, de melyik iskolában nincs? Én most kezdem a kilencediket egy másik szakon, pár hónap múlva majd meglátom mennyi igaz ebből a sok negatív kommentből :)
2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ....remélhetőleg a nyíltnapon majd szembesülök az esetleges problémákkal.....mégegyszer köszönök mindent a vàlaszolòknak!:)))
2012. szept. 19. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!