Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a pesti...

Mi a véleményetek a pesti Városmajori és Eötvös Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Ez az a két kiemelt iskola a 6 kiemelt gimnáziumok közül.Nem tudom,hogy melyikbe jelentkezzek első helyen,csak azért.Német az első nyelvem,második nyelvnek az angolt,vagy Városmajori esetében japánt választanám.Mi a véleményetek? Nem vagyok erős reál tárgyakból,humán beállítottságú vagyok.

#Eötvös-Városmajori-Gimnázium-melyik-a-jobb-összehasonlítás-vélemények
2012. júl. 21. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Városmajori nem Pesten, hanem Budán van!
2012. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó-jó,azóta én is rájöttem,de nem ez a lényeg,ha a 6 kiemelt gimnáziumot említjük rögtön tudjuk,hogy melyikről van szó.
2012. júl. 23. 08:43
 3/14 anonim válasza:

Hát én a Városmajoriról azt hallottam, hogy nagyon rá van hangolva a tanulásra... Mármint nincsenek bulik meg ilyesmi...

Az Eötvösbe jár az egyik ismerősöm. Ő nagyon dicséri:D

2012. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
Városmajorban ahogy hallottam sok a füves, az Eötvösös bulik elvileg nagyon jók, mindkettő iskola erős, és ismerőseim mindkettőt dicsérik. Viszont a Városmajorban a japántanár nem túl jó (legalábbis ezt hallottam).
2012. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bordercollie09 válasza:
56%
A városmajor nagyon jó iskola (én oda járok) jók a tanárok és a diákok is jófejek. Amugy minden iskolában vannak füvesek meg drogosok.
2012. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
VMG-ben ének, biosz, matek, info tagozatok indulnak, meg a nyelvi előkészítő (német, spanyol), szóval ha nem 0.ba akarsz menni, a majort inkább hagyd.
2012. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Városmajori jó, csak messziről kerüld el a spanyolt! Állítólag kibírhatatlan a tanár.
2012. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
már melyik tanár? tudom lejárt kérdés, de ha még látod légyszi válaszolj! én spanyol 0.ra járok, mindegyik spanyol tanár tanít, és mindegyik kiváló tanár, és jó fejek is.
2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Soha nem volt egységes vélemény egy tanárról sem ;)
2014. febr. 21. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
ez lehet, de nálunk és a felsőbb évfolyamokban is mindenki szereti az összes spanyol tanárt, legalábbis ismeretségi körömben nincs kivétel.
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!