Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Izgultok e a ponthatárok...

Izgultok e a ponthatárok miatt? Mit terveztek, ha nem vesznek fel titeket?

Figyelt kérdés

Izgultok e vagy inkább nyugodtan kényelemben veritek a brácsát? :'-D Én is - is... Ugyanis, ha nem vesznek fel akkor szociális munkás (árokásó,stb...) leszek havi 50.000-ért. Idén van az utolsó lehetőségem, hogy bekerüljek, mert jövő évtől még nagyobb szigorítások lesznek amit már a 2009-es érettségim nem bír el... még ez is kérdéses.

Persze, hogy feltörjek mint a talajvíz, kb 1 évig szociáliskodnék, azalatt angoloznék keményen, majd irány külföld a félre rakott pénzből és remélhetőleg szülői támogatással.


2012. júl. 24. 15:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
11%
már 5 milliószor feltették ezt a kérdést... nem, nem izgulok, már rég nem érint. Ha ennyire unatkozol miért nem olvasgatod vissza azt a z 5milla kérdést és válazolgatsz?
2012. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
4%
sajnos az 1. válaszoló megelőzött, én is ugyanazt akartam írni.
2012. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%
én nem izgulok,nyugodtan hátradőlök a fotelbe és várom az SMS-t hogy felvettek :D magabiztos vagyok :)
2012. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

átlapoztam és nem láttam a mai napra vonatkozóan. az hogy tegnap küldtek be 13-at leszarom, mert ma van a felvételi. ez már az "igazi" részleg.


utolsóak:


akkor nem lesz nagy orgazmus ha felvesznek :'-D

2012. júl. 24. 16:15
 5/38 anonim ***** válasza:
15%

"ma van a felvételi"


:D:D jah persze, ma van mi?:D Minek mész te, bölcsésznek?

2012. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
akit nem érint a kérdés az minek válaszol rá? miért baj az ha fel teszik ezt a kérdést 5 milliószor? van aki igen is izgul, mert sok múlik ezen:D
2012. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
10%
És akkor nem fog izgulni, ha felteszik 20X napont a kérdést? Mikor annó vártam a pontokat akkor is idegesített, hogyha naponta kiírták meg mindenhonnan ezt hallottam, mert csak jobban erre terelte a gondoltaimat. De most, hogy egész évben a kis gyökér iskolások nyafogását kell olvasni az embernek, már kicsit idegesítő. Ez után pedig jönni fognak azok, akik ezeket kérdezgetik: "xy helyre ki jön" ahelyett hogy beütnék a fb keresőbe és megkeresnék az évgolyam csoportját -.-"
2012. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
"xy helyre ki jön" mellett még remélem lesznek "280 a ponthatár, nekem 315 van, akkor bent vagyok?" kérdések is.
2012. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
AKIT IDEGESÍT, AZ MI A FENÉNEK VÁLASZOL IDE??? MENJEN A KÉRDÉSEN TOVÁBB, EL SEM KÖTELEZŐ OLVASNI!!!! Mekkora idióták vannak!
2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
11%

16:31 Hiába sírsz itt, attól még egy kis pisis dedós maradsz:D Anyukád tudja, hogy itt ordibálsz?:D Nehol elverje a kis segged:D Most meg pontozgatnak:D Istenem, mint az óvodában:D és ilyenek akarnak egyetemre menni.. elárulom, ti lesztek ott az elsők, akik mennek TO-ra kiiratkozni, mert a csúnya tanárbácsi a rút fejedre 1-est adott:D


77%-os.. na jah, tényleg, hihetetlen milyen buták ezek a mostani felvételizők, én nem csak ennyivel csökkentettem volna nekik a ponthatárt és pszichológiai vizsgához kötöttem volna a felvételit, emrt ezek olyan buták, mint annak a rendje.

2012. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!