Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri gyógytornásznak tanulni?

Megéri gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy nehéz elhelyezkedni, kevés a fizetés. Esetleg megéri magánpraxist nyitni?
2012. júl. 26. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri.
2012. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ismerek egy gyógytornász-személyi edzőt. Az egyik vagy a másik nem annyira nagy perspektíva, de együtt hihetetlen jól keres vele. Persze jól kell hozzá csinálni. Havi többszázezer forintot keres azzal, hogy 3000-4000 közötti óradíjért edz olyan embereket, akiknek pont erre van szükségük. Ugyanis egy gyógytornász önmagában csak kímélő meg nyújtó gyakorlatokat végeztet, az emberek nagy része meg mondjuk rossz tartással vagy gerincferdüléssel rendelkezik, de emellett izmosabb és vonzóbb is szeretne lenni. Ők ezt tőle egyben megkapják.
2012. júl. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként általában érdemes sokoldalúságban gondolkodni. amiket egymáshoz tudsz kapcsolni.
2012. júl. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógytornász nem csak kímélő meg nyújtó gyakorlatokat végez, legalábbis én olyan gyógytornára járok, ami szerintem egy edzésnél jóval keményebb... Szóval ez gyógytornászfüggő.
2012. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ez betegségfüggő, és korfüggő

egy 70 éves csípőprotézis műtöttet ugyanúgy erősíteni kell, hogy járni tudjon

egy sportoló térdét nyilván máshogy tornáztatunkk, de a vége az már katonai kiképzés nehézségű... :)

2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocs: tornáztatunk
2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!