Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb Főiskola?...

Melyik a legjobb Főiskola? BGF, EKF, PTE, SZTE, DF?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

A PTE és az SZTE nem főiskola.

De a felsoroltak közül összességében szerintem az SZTE a legjobb.

2012. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy a Szegedi Egytemes diplomákkal az emberek kitörölhetik a seggüket...
2012. júl. 26. 18:59
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Hát elég rosszul hallottad.
2012. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

:D Hát ha ilyen média és kommunikáció szakot és ehhez hasonlókat végez el az ember, akkor bizony kitörölheti, de akárhol végzi el, akkor is. Viszont elég ciki, hogy úgy emlegeted az SZTE-t, mintha sz@r suli lenne, mivel az ország legjobbjai között van a pesti egyetemekkel egyformán. Kicsit tájékozódhatnál, mielött iylen baromságokat elhiszel. Pl. olvasgasd ezt: [link] vagy ezt: [link]


De Szeged amúy is MO legjobb egyeteme diákélet szempontjából, mivel az Szegeden a legjobb.

2012. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sulikról vártam véleményeket, nem a személyiségem fényezését, de köszike :DD
2012. júl. 26. 19:36
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a kommenteket, akkor rájönnék, h megintcsak buta vagy... neked nem való felsőoktatás
2012. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Te egy buta pesti vagy???

Kezdjük ott, hogy a tehén nem lila:]

2012. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Idióta vadbarmok :DDD Szegedtől nem messzi kis városban lakok, ha már ennyire érdekel. :DDD menstruációs naptár, TAJ szám, Om azonosító nem érdekel?
2012. júl. 27. 16:37
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Azokat a számokat inkább add hozzá az IQ számodhoz, akkor talán megüti az 50-et
2012. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igen :P Elgondolkodtató, hogy most vajon olyan emberek "nyilatkoztak" nekem, akik felsőoktatásban tanultak, és mégis ennyire primitívek, vagy 8osztályosak, akik legjobb unaloműzésükként ezt az oldalt bömgészik. Hmm....
2012. júl. 27. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!