Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen lehetséges lesz? (önkölt...

Ilyen lehetséges lesz? (önköltséges-->állami)

Figyelt kérdés
idén nem indult pénzügy és számvitel szakon sehol az országban államilag támogatott képzés, de elvileg minden évben új keretszámok lesznek meghatározva. ha jövőre adnak helyet ennek a szaknak, akkor jelentkezhetek úgy,hogy már önköltségesen tanulok? tehát jelentkezek államira, fel is vesznek, jóváirattatom az addig elérteket, és onnantól államilag támogatott képzésben leszek. lehetséges ez?jó lett az érettségim is, összesen 420 pontom lett,úgy,hogy csak egy emelt vizsgát tettem.
2012. júl. 27. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem lehetséges. Viszont ha jól tanulsz, akkor áttesznek államira, ha van hely.
2012. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Ha jövőre adnak államis helyet, akkor megpróbálhatsz újrafelvételizni oda. Ha felvesznek, akkor ott folytatod, ahol abbahagytad, mivel a tárgyaidat elfogadják.

Államis átsorolásra ne várj szerintem, mert a te évfolyamodon nem is indult, így nincs honnan kisorolni államisokat és besorolni költségeseket.

2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, átsorolás az lehetetlen,ezért gondoltam az újrajelentkezést. addig még tervezek egy nyelvvizsgát is, így tudnám növelni a mostani pontjaimat. csak egyedül nagyon nehéz fizetni a tandíjat, főleg miután a drága kormány még a diákhitelt is megadóztatta. ezt a megoldást gondoltam egyféle kiskapunak
2012. júl. 29. 21:46
 4/4 A kérdező kommentje:
*diákmunkát
2012. júl. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!