Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. ben milyen tantárgyink...

12. ben milyen tantárgyink lesznek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak:

- Magyar Irodalom

- Magyar Nyelvtan

- Történelem

- Matematika

- Angol nyelv

- Olasz nyelv

- Filozófia

- Médiaismeret (0,5 év)

- Hittan

- Testnevelés

+ Fakultációk


Angolom nekem nem volt, mert leérettségiztem 11.-ben.

2012. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
faktra külön füzet szokott kelleni?
2012. júl. 28. 15:31
 3/4 reptoid ***** válasza:
Ja. Sokszor nem is ugyanaz a tanár tartja, mint a többit. Másrészt pedig azon teljesen mást tanultok, mint alapórán.
2012. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát most, hogy nektek mennyire nézi a tanár, hogy füzetvezetés azt nem tudom. Én elég szétszórt voltam, szinte egy tantárgyra sem volt konkrét füzetem. Mindig vittem egy nagy vastag füzetet és abba írtam az egész napos anyagokat, de így legalább egy helyen volt minden, szóval nekem semelyik tantárgyra sem volt külön füzetem, annak ellenére, hogy mindne évelején megvettem csak aztán telefirkáltam gyakorlásokkal.
2012. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!