Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az élelmiszermérnök képzés...

Az élelmiszermérnök képzés milyen? Mennyire hasznos és nehéz?

Figyelt kérdés
Corvinuson érdekelne főleg.

2012. júl. 30. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Haszontalan, és közepesen nehéz.
2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy neked mi a nehéz. Én például odáig vagyok a történelemért és meg is tudom tanulni, de a matekot hiába tanultam, 4-nél jobbat sosem tudtam írni. De ha te ennyire reál beállítottságú vagy, akkor nem fog gondot okozni, persze ha van szorgalmad is mellette.

A hasznos alatt, ha azt érted, hogy mennyire érdemes elvégezni, az megint változó. Ha már ennyire szereted a matekot, kémiát, fizikát, meg ilyeneket, akkor jobb lehetőségeid is lennének.

2012. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéznek nem igazán nehéz, ha egy kicsit is érdekel. Hogy mennyire hasznos, azt még nem tudom...
2012. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a hasznosság alatt az elhelyezkedést értitek, akkor nem hasznos, mert elég nehéz. GOndolom már suli alatt érdemes nyomulni cégeknél, stb., végzés után több év is lehet állást találni
2012. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem mondanám magam reál beállítottságúnak, de humánnak se, valahogy majdnem minden érdekel és szerencsére könnyen is tanulok.

Köszönöm a válaszokat !

2012. aug. 1. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy jövőre érettségizel? Ha ilyen pályára készülsz, akkor gondolom fizikából vagy kémiából fogsz emeltezni (vagy matek vagy egyéb reál tárgyból). Ha meg már ennyire megy a dolog, akkor erősen reál beállítottságúnak kell lenned ;)
2012. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Előző: 4-es 5-ös vagyok belőlük. Választottam a földrajz, előrehozottan emelteztem 90+osra.
2012. aug. 2. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem :) Akkor viszont, ha ennyire tudod, nem jelent majd gondot, ha tanulsz és kitartó vagy. Azt megkérdezhetem, hogy ilyen jó földrajz eredménnyel miért egy olyan szakot néztél ki, ahol nem is lesz földrajzod? És ezt nem rossz szándékból kérdezem, csak tényleg érdekel :)
2012. aug. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felvételi tantárgy, szóval valamilyen szinten azért csak lesz. Igazából ez tűnik szimpatikus szaknak és a mérnököknek úgy tudom könnyebb elhelyezkedni.
2012. aug. 5. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem a mérnök képzéshez, hanem az agrárhoz tartozik!
2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!