Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges egyszerre 2 okj...

Lehetséges egyszerre 2 okj szakmát végezni államilag finanszírozott formában? Egyik estin másik nappalin, egy városban vannak.

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 09:44
 1/4 anonim válasza:
Amíg nincsen meg valamelyik végzettséged, szerintem mindkettő lehet ingyenes.. hiszen ha nem egyetemen/fősulin végzed az a feltétele az ingyenességnek, hogy nincs végzettséged és 23 év alatti vagy.
2012. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így számítom, és mi a helyzet akkor ha fél/egy évvel később iratkozok be a másikra (estire)? Gondolom még ha 23 alatt vagyok akkor az is ingyenes. A választ köszönöm!
2012. aug. 1. 14:42
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom,mint mondtam, hogy ez a 23 éves dolog, csak akkor igaz, ha nincsen szakmád. Tehát, ha hamarabb végzel az egyetemi fz-en, mint itt..lehet, hogy valamennyit fizetned kell majd,mert így más szabályok vonatkoznak rád- szerintem. De a legtutibb ha lelevelezed, azzal a sulival ahova menni szeretnél erre a másik képzésre.
2012. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod bírni
2017. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!