Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Kossuth Lajos...

Milyen suli a Kossuth Lajos gyakorló gimi, a Tóth Árpád, Fazekas Mihály és az Ady?

Figyelt kérdés
Jővőre pályaválasztáson kell átesnem. Ami azt illeti ebből valamelyik debreceni iskolába szeretnék menni (már ha nem szarom el a felvételimet) csak nem nagyon tudom milyenek. Léci írjátok le ha tudjátok milyen szakok az erősebbek és gyengébbek. Nekem matek, fizika szóba se jöhet mint felvételi tantárgy. Remélem sok kommenet lesz. :)

#iskola #Ady Endre #Kossuth #gimi tóth árpád
2012. aug. 1. 17:12
 1/5 reptoid ***** válasza:
65%

Ez teljesen egyértelmű, attól függ, mi akarsz lenni.

Gyógyegér tágos, kocka fazekasos, buz! adys vagy menő, élet császára kossuthos?

2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, bár ez nekem nem volt annyira hasznos. Viszont még az baj h magam sem tudom milyen szakra menjek. ://
2012. aug. 13. 05:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a matek mindenképpen felvételi tárgy, olyan suli nincs, ahol nem veszik figyelembe, ráadásul ez a 4 gimi pont a 4 legerősebb Debrecenben, szóval :D

Én Fazekasos vagyok, és egyelőre szeretem, bár most voltam 0.-os, ez még könnyű év volt :)

Az Adyban a kéttannyelvű az szerintem elég kemény, elmondás alapján... Főleg a szóbeli. Olyan dolgokat kérdeznek, ami nem is az angolhoz kapcsolódik, hanem "általános műveltség". Csak éppen a legtöbb 8.-os nem tud rá válaszolni... Szóval nagyon erősen megszűrik az embereket.

2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. Tudom hogy a matek felvételi tantárgy csak úgy értettem nem matek szakra szeretnék menni. Nekem mindenképp csak a gazdaság, jogi-bölcsészeti, vagy az egészségügy jöhet szóba. Ezt megnéztem és mind megtalálható a kossuthba. Köszi még1x. Örülök hogy olyan válaszolt aki már jól ismeri a sulit. :)
2012. aug. 24. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kossuth nagyon kemény én azt hallottam, a Tág reálos, szóval ha nem jöhet szóba matek és fizika akkor az felejtős, a Fazekast nem ismerem, az Ady pedig humán és nyelvi beállítottságú és én nagyon szeretek oda járni :)
2015. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!