Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a kollégiumi kategória? (gamf)

Mi a kollégiumi kategória? (gamf)

Figyelt kérdés
Bárhol keressük, nem találjuk, hogy mit jelent a II. vagy a IV. kategória, és nem tudom hogy én melyikbe tartozhatok.

2012. aug. 1. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez:

a) csak az I. kategóriába sorolható az a kollégiumi férőhely, melynél a vizesblokk közös használatú, egy helyiségbe 3 vagy annál több fő kerül elhelyezésre és az épület 10 éven belül nem volt felújítva;


b) a II. kategóriába sorolható be a kollégiumi férőhely, ha egy helyiségben 3 főnél kevesebb kap elhelyezést;


c) a III. kategóriába sorolható be a kollégiumi férőhely, amennyiben szobánként, vagy kétszobánként komplett vizesblokk van kiépítve, egy helyiségben 3 főnél kevesebb kap elhelyezést;


d) a IV. kategóriába sorolható be a kollégiumi férőhely, amennyiben szobánként, vagy kétszobánként komplett vizesblokk van kiépítve, egy helyiségben 3 főnél kevesebb kap elhelyezést és az épület 10 éven belül fel lett újítva.


Viszont mivel túl sok választási lehetőséged nincs, ezért teljesen mindegy, ha az egyik koliba mész, akkor ennyit fizetsz, ha a másikba, akkor annyit és kész.

Ezt leszámítva közöm nincs a gamfhoz, kívülállóként bukkantam erre a honlapján kb negyed órás túrás után.

2012. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsmá, de nekem van választási lehetőségem, 3 kolesz közül is...:)
2012. aug. 1. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen a válaszomat.
2012. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megköszöntem volna, hogyha nem bunkóztál volna a végén:)
2012. aug. 1. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

mekkora egy nagyképű suttyó vagy, kérdező.


1. válaszoló, köszi a keresgélést, nekem is hasznos volt!

2012. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem, hogy gyógypedagógiára mész :)
2012. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!