Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz pótfelvételi? 2009

Mikor lesz pótfelvételi? 2009

Figyelt kérdés
Jogászképzésre szeretnék jelentkezni, de ezen az "új" felvi.hu-n nem tudok eligazodni...Lesz pótfelvételi, vagy már volt?? Jó lenne, még most szeptemberben elkezdeni...Előre is köszi ( amúgy pázmány érdekel)
2009. júl. 19. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
majd ha kiderültek az eredmények,utána tudják meghirdetni a felsőoktatási intézmények is h.milyen szakok lehetnek pótfelvételin.
2009. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mikor lesznek meg az idei ponthatárok? Gondolom utána pár nappal/héttel kerül kihirdetésre.
2009. júl. 19. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
23.-án lesznek meg a ponthatárok.
2009. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25.én reggel kellett volna felkerülnie a felvire, de ez a mai napig nem történt meg. Lehet hogy idén nem lesz olyan pdf-es katalógus róla, de sok intézmény honlapján fenn vannak pótfelvételis lehetőségek. Nézz a suli honlapján ahova jelentkezni akarsz. Én a felvire várok még mindig de semmi... meg azt nyilatkozta valamilyen miniszter hogy hétvégén két napilapban benne lesznek, hát az se történt meg legalábbis amit én olvastam újságokat egyikben se volt benn.

A rendszer is megváltozott, eddig a sulihoz kellett küldeni most meg nem.

2009. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!