Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nehézségűek a BGF-en a...

Milyen nehézségűek a BGF-en a nyelvi szintfelmérők, amelyekre augusztusban kerül sor?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát, nekünk elég összetett volt, kérdeztek mindent, az elején még röhögtem is h ennyi, hát ezt bárki meg tudja csinálni, a vége felé meg csak nézegettem, mert olyan nyelvtani szerkezetek voltak, amiket még sose láttam. De nem kell parázni, nem lesz semmi következménye ha rosszra írod meg.
2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm a választ!

Az nem lesz, csak a legjobb csopiba szeretnék kerülni angolból:) emelteztem, de a nyelvtant még tanulni fogom:D

2012. aug. 6. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos menni fog :) Amúgy meg semmit nem jelent ez a teszt. Ha rosszabbra írod meg, mint amire számítottál ne keseredj el, mert pl ha a teszt alapján bekerülsz a C csoportba, de az 1. órán úgy látja a tanár h jól beszélsz és tudsz mindent, akkor átküld az A-ba (legjobb). Meg te is szólhatsz, hogy át szeretnél menni.
2012. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyen szintfelmérő milyen szakokon van? :)
2012. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
KVIK-en turizmuson tuti van meg talán kermarkon is. De valószínű a többi karon is mindenhol meg kell írni.
2012. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak mert BGF kermarkon vagyok és nem hallottam még erről :) de jó tudni, köszi
2012. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!