Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számít valamit, ha egy szakot...

Számít valamit, ha egy szakot első helyen jelölök?

Figyelt kérdés
Ha 50 embert felvehetnek egy szakra, és ezt a szakot például 60-an jelölték be első helyen, akkor eközött a 60 ember között dől el, hogy ki juthat be? Vagy megfelelő pontszám esetén bekerülhetek, ha például az ötödik helyen jelöltem be, és nem kerültem be az első négy helyre?
2009. júl. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bekerülhetsz. A jelentkezési sorrend csak neked számít: arra a szakra fogsz bekerülni, amely a legelőrébb van azok közül, amelyen elérted a szükséges ponthatárt.

Gondolj csak bele: nem sok értelme lenne annak, amit felvázoltál. Ha csak az első helyen jelentkezettekből töltenék fel a helyeket, mi értelme lenne több helyet megjelölni?

2009. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meg tudom érteni a problémádat, hogy esetleg aggódsz, hogy nem vesznek fel vhova, mert nem elsőként jelölted meg.

de ha belegondolsz, nem túl logikus a dolog.

egyébként meg ha jól tudom, az iskolák azt nem tudják, hogy hányadik helyen jelölted meg őket. ők csak azt tudják, hogy jelentkeztél oda.

2009. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!