Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan fogok beiratkozni a...

Hogyan fogok beiratkozni a suliba?

Figyelt kérdés

A beiratkozás a gólyatábor része lesz (a góyatábor keddtől péntekig tart majd) - csütörtökön lesz a beiratkozás, de én nem szeretnék elmenni a gólyatáborba... :( akkor hogyan fogok majd beiratkozni? Pénteken meg az évnyitó lesz, szóval ezt sem értem... persze addigra már vége lesz a gólyatábornak...

Szerintetek beköltözhetek majd a kollégiumba csütörtökön, attól függetlenül, hogy zajlik a gólyatábor? Nem tudom, hogy miért így van megszervezve...



2012. aug. 6. 21:15
 1/7 reptoid ***** válasza:
Valamit te vagy nagyon benéztél...
2012. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem be, keddtől-péntekig lesz a gólyatábor. Csütörtökön déltől lehet beiratkozni, másnap pedig évnyitó... de azt egy szóval nem írják, hogy aki nem akar menni gólyatáborba az mihez kezdjen majd... mikor mehet beköltözni meg egyebek...
2012. aug. 6. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj ide 2012 van a telefon már nagyon régi találmány és kb 10 éve kell hogy legyen mindenkinek mobil telefonja az iskolának szintén van telefonja. Fogod tárcsázod a számukat felveszik és megkérdezed mi hogyan van. Nem fognak megenni érte.
2012. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy kérdezd meg, ebben mi nem fogunk tudni segíteni.

Ilyen szervezést sosem hallottam még, szidhatjuk együtt, de azzal nem leszel előrébb. Tuti biztos vagyok amúgy benne, hogy teljesen egyszerű megoldása van, de megálmodni nem fogod tudni - és mi sem.


Szóval hívd fel őket, és kész.

2012. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert nem szívesen mennék gólyatáborba, mert nem vagyok az a bulizós típus vagyis szeretek bulizni, de nem szeretek inni... :S
2012. aug. 6. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

a normális ember:

1.felhívja az iskolát

2.nem ír ki kérdést erről

3.nem várja el, hogy most mindenki elkezdje, hogy jajj menj már gólyatáborba

+1. szeret inni

2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló... ez egy ilyen oldal... szokj hozzá, hogy kérdéseket tesznek fel az emberek!
2012. aug. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!