Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16évesen mihez kezdjek? Most...

16évesen mihez kezdjek? Most buktam először,9. ben Nem tudom még melyik suliba menjek át, most szakközépben vagyok. Szeptembertől nem ott akarok kezdeni. Van olyan iskola,

Figyelt kérdés
ahol csak és kizárólag a szakmát tanulom 3éven keresztül, és nincsenek tárgyak?
2012. aug. 8. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a 9-10 osztályt el kell végezned. Mert csak 11-12.-ben van olyan, hogy csak szakmát tanulnak. Ezek a szakképző iskolák.
2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. ha át is mész a pótvizsgán nem lesz nagy esélyed új suliban kezdeni (kivétel az "alja" sulikban) mivel kinek kéne egy bukott gyerek


2. nincs olyan iskola amire te gondolsz, a 9. 10. osztályt mindenféleképp el kell végezned, hisz alapozó év

2012. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!