Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg összevonták a Rendőrti...

Tényleg összevonták a Rendőrtiszti Főiskolát, és most Nemzeti Közszolgálati Egyetem a neve?

Figyelt kérdés
Miért vonták össze, hogy lett hirtelen főiskolából egyetem?

2012. aug. 8. 16:44
 1/9 reptoid ***** válasza:

Sőt, még a Zrínyit is beleolvasztották meg a Corvinus egy részét is. Ha azt nézzük, akkor már több az egyetem része, mint a főiskola :D De a viccet félretéve: új intézmény született, ahol teljesülnek az egyetemmé válás feltételei (tudományos fokozattal rendelkező oktatók aránya, doktori képzés indítása, mesterképzések száma).


Az összevonás okáról az oktatással foglalkozó politikusokat lenne érdemes megkérdezni.

2012. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És hogy rohadnának szét azok az idióta politikusok, RTF-re akartam menni gyilkossági szakra, de most nézem a honlapot és nincs is már ilyen. Ezek a b*zik minek vonták össze! :(

2012. aug. 8. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de mikor volt ilyen? Én 2-3 éve nézem az oldalt, mert oda akarok menni, de sosem láttam, pedig csak most vonták össze. Semmi sem változott a tanulmányokban.
2012. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy megmaradtak a szakok, csak más lett az iskolák neve
2012. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól hogy más az egyetem neve, azon kívül az ég világon semmi sem változott, ugyan ott működik az iskola és a szakok is ugyan azok maradtak.
2012. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, de olyan sosem volt, hogy "gyilkossági" szak. Legfeljebb bűnügyi nyomozó.
2012. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem a szüleim ismerőse mondta, hogy van gyilkossági szak, lehet, hogy nem pont ez a neve, de néztem az órarendet, és elég sok mindenben eltér a mostani, bűnügyi szakos órarendektől és köszi a válaszokat
2012. aug. 10. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor a szüleid ismerőse valamit nagyon rosszul tudott. Gyilkossági szak sosem volt az RTF-en.
2012. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ROFL...a magyar jogban nincs "gyilkosság" szó sem.
2012. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!