Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első nap a középiskolában....

Első nap a középiskolában. Kell váltóruha?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ünnepély után átveszem a förtelmes matróz blúzt, a szoknyát és a magassarkút utcai viseletre. Lehet ilyet csinálni, vagy szoktak? Mert szerintem senkinek sincs kezdve matrózblúzban meg magassarkúban lenni egész nap.

2012. aug. 10. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sulitól függ :D nálunk nem lehet átöltözni... egy napot ki lehet bírni ünneplőben :)
2012. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a matrózblúz szerintem nagyon gáz. De meglátjuk majd.:DD
2012. aug. 10. 00:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tom :D mi szeretjük :D
2012. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam még olyat, hogy valaki átöltözik a suliban az ünnepély után. Az ofő nem biztos, hogy díjazni fogja, és a többiek is furán fognak nézni...ne kezd így az évet. Egy napot tényleg ki lehet bírni ünneplőben. Engem speciel jobban zavarna, hogy még a váltóruhát is cipelnem kell. De te tudod.
2012. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
78%
Nálunk ilyet nem lehet, első nap kötelező végig abban lenni! szerintem semmikép se vigyél, egy napot kibírsz! nem annyira vészes! Ha ez vigasztal én is egész nap matrózblúzban és szűk fekete szoknyában leszek ami nem a legkényelmesebb egy 14 cm magassarkúval megspékelve : ) de egyszer ki lehet bírni!
2012. aug. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Iskolától függ. Nálunk lehetett, sokan át is öltöztek. Mondjuk elég szabadelvű iskola volt :)
2012. aug. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
ne finnyáskodj, kis csicska matróz!
2012. aug. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg tök jól néz ki a matrózblúz a szoknya meg a magassarkú...;)
2012. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megt egáész életemben matrózbluzra vágytam,soha nem kaptam:( Szerintem ha a cipő zavar azt átveheted,de ezért célszerű kényelmes magassarkút felvenni.Nekünk első nagy egyébként csak 4ofő óra volt utána. Azt meg kibirja az ember.
2012. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Első nap 2-3 óra szokott lenni, az még rövid, laza nap, annyit simán kibírsz ünneplőben is. Első nap nem biztos, hogy be kéne próbálkozni ezzel, vagy ha már mindenképpen át akarsz öltözni, suli után öltözz át, és akkor 'utcai' ruhában mész haza.

Nálunk mondjuk vannak, akik nem is mennek ünneplőbe, persze megkapják a magukét, mert nem véletlenül találták ezt ki. Egyébként nem értem, hogy miért nem lehet évente 4 alkalmat kibírni a matrózblúzban.


Egyébként a matrózblúzt is fel lehet dobni normál keretek között, hogy csinosabb legyen. Egy csinos szoknyával, vagy megfelelő kiegészítőkkel sokkal csinibb lehetsz. :D

2012. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!