Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz elmenni a barátommal az...

Gáz elmenni a barátommal az egyetemi csoporttalálkozójukra?

Figyelt kérdés
Pont ugy jön ki hogy fent leszek pesten vidékről nem vennék zokon a csoporttársai ha odamennék én is?
2012. aug. 14. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis,miért lenne baj?Biztos lesz más is ,aki visz vkit,h ne egyedül menjen. :)
2012. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 14. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ciki, minek mennél oda? Te nem abba a közösségbe fogsz tartozni, meg mivel ott leszsel a barátod se tud teljesen feloldódni, meg sokan azt fogják gondolni, hogy ennek van egy **** barátnője, akit nem lehet levakarni.

19/F

2012. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem az más ha én vidékről vagyok kéthetente fent pesten és pont így jön ki jövőhéten is... de majd addig b@szom a rezet máshol amíg ő a vadidegenekkel trécsel :DD a legjobb ha nem megy egyikőnk se? :DD
2012. aug. 14. 10:55
 5/8 reptoid ***** válasza:

"amíg ő a vadidegenekkel trécsel"


Szegény srác, levegőt vehet egyáltalán az engedélyed nélkül?

Ne legyél ennyire féltékeny. Egyébként szerintem is gáz elmenni vele. Nem neked lesz ciki, hanem neki. Ezek a kis csoportok olyasmik lesznek, mint egy osztály. Szaktól függően lehet csak fél évig, de lehet hosszú éveken át is egybe marad. Gondolj bele, te ha középiskolásként új osztályba kerülnél, akkor az első találkozóra vinnéd a barátodat is?

Ez most egy külön csoport, te nem tartozol oda. Vagy az lesz, amit mondtak előttem, hogy a srácra fognak hülyén nézni, hogy van egy levakarhatatlan barátnője, vagy te fogod magad hülyén érezni, mert végképp vadidegenekkel leszel, akiket látni se nagyon fogsz többet, vagy a barátod nem fog tudni feloldódni, mert veled is "kell" foglalkoznia. Ő most azért megy oda, hogy megismerje a csoporttársait, nem azért, hogy veled legyen, értsd meg.

2012. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

megértem persze, engedném is hogy menjen, nem is zavarna mert én is elmentem a saját találkozónkra Szegeden, de kénytelen vagyok felmenni pestre és nem tudok mit csinálni amíg ő egész délután elvan, ezért gondoltam hogy elmegyek vele. egyébként a mi találkozónkra is hoztak külsősöket, akik sokat utaztak és nem akartak egyedül egy vadidegen városban kószálni és semmi baj nem volt, elmondták hogy ők külsősök de nem másztak rá a barátnőjükre, hagyták, hadd barátkozzon. ez úgyis csak egy találkozó vadidegenekkel, a nagy barátkozás nem az első találkozón dől el, ami csak 3 óráig tart...


engem nem zavartak a külsősök, mert ez csak egy gólyatábor előtti találka volt, hogy ne legyen annyi idegen arc majd a táborban

2012. aug. 14. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom,h miért mondják,h ciki,sztem nem,én meg a barátomat akarom vinni az én találkámra,és ez is ilyen kis gólyatábor előtti összeröffenés,nem értem,h mért ne mehetnél? gáz ha valakinek van barátnője,az előző hozzászólók hozzáállása a gáz,az ilyenek cikizik az embereket ha mondjuk fél egyedül elmenni,mert esetleg estébe hajló a dolog,és nem akar sötétben császkálni vagy bármi...

első voltam

2012. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pesten vagy és nem tudod magad lekötni barátod nélkül egy estére délutánra? ne viccelj már.. menj el vásárolni,nézelődni barátodat meg hagyd elmenni egyedül
2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!