Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új diákigazolvány igénylésnél...

Új diákigazolvány igénylésnél mennyi idő alatt állítják ki az igazolást?

Figyelt kérdés
Persze megkérdeztem, hogyan van az igénylés és azt írták, hogy úgy válasszam meg az igénylés időpontját, hogy az igazolást nem tudják azonnal kiállítani. Azért ez nem jelent napokat, igaz? Ti. bérlettel utazom mindenhova és érvágás lenne jegyeket venni addig. :/ Fene tudja, mikor jön az ellenőr...
2012. aug. 14. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elhagyott diák miatt még március végén igényeltem diákot amikor már azt hiszem az első újabbak kijöttek, de összesen 3 hónapig tartott amíg megkaptam.

Ilyenkor nem az eredeti megérkezésére kell várni, hanem valahonnan szerezned kell ideiglenes diákot. Nem írtad, hogy gimis/fősulis-egyetemi hallgató lennél-e, de gimiben szerintem egy titkárságon egyetemen viszont vagy a TO-n vagy pedig az egyetem azon irodájában lehet ilyet kapni ahol a diák igénylése is történik. Azt azonnal megkapod és ugyan az mint az eredeti.

2012. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de épp ez az: az igazolással kapcsolatban írták, hogy nem tudják azonnal kiállítani. Remélem, ez csak "fenyegetés", hogy ha 2-kor zár az ügyintéző, akkor ne 2 előtt 5 perccel legyek ott. :-D
2012. aug. 14. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahaa... Hát pedig azt azonnal ki tudnák állítani. Legalábbis az újat, régen olyan volt amihez kellett egy igazolványkép de az újabb fajta ami az új diák miatt is van már csak egy A4-es lap rajta olyanokkal, hogy nappalis vagy meg hova jársz stb. Szóval csak kinyomtatják lepecsételik és kész, ez nem kerül időbe :D
2012. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!