Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson a közszolgálati...

Corvinuson a közszolgálati alapszak miért nem indul már több éve, nincs elég jelentkező? Van aki oda jár/járt?

Figyelt kérdés
Minden információ érdekel a szakról! Azok is írjanak, akik más egyetemen tanulják ugyanezt!

2012. aug. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


"A Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) 2012. január 1-jén kezdi meg működését. A magyar szellemi élet számára is fontos új felsőoktatási intézmény három intézmény jogutódjaként jön létre: a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem, a Rendőrtiszti Főiskola és a Budapesti Corvinus Egyetem Közigazgatástudományi Kara összevonásából."


átkerült a szak a Corvinusról a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre

2012. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Amire te gondolsz, az az igazgatásszervező/ nemzetközi igazgatási szak. Én viszont a közszolgálati alapszakról beszélek, ami nem a közigazgatási karon volt, ami az NKE egyik új karát képezi már, hanem a közgazdaságtudományin van. Ez egy közgazdász végzettséget adó szak. De köszönöm a válaszod, megkapod a zöld kezet.
2012. aug. 15. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a gond vele, hogy egy "butított" szak (ugyanazok a tárgyak, mint AK-n, csak rövidített a tanagyag), ezért kevesen jelentkeznek és el sem indítják. Gondolom azért nem jelentkeznek rá, mert nem lehet vele annyit keresni, mint egy pénzüggyel.
2012. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!