Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát szeretnék váltani,...

Iskolát szeretnék váltani, hogy mondjam el a szüleimnek? Ugyanilyen színvonalú iskolát szeretnék, a követelményekkel nincs baj.

Figyelt kérdés
Most 5 éves osztályba járok, most leszek 3.-os. Egy színvonalas, jó hírnevű iskola, a követelményekkel nincs is baj, tudom őket tartani, és valami hasonló színvonalú iskolát szeretnék. A tanárokkal sincs baj, kivéve az osztályfőnök problémás, ő a töri tanár is, nem tudok nála javítani, bármennyit tanulok, egyértelmű hogy valamiért nem szeret, nem tudok hármasnál jobb lenni. Az osztályom sem a legjobb, jóban vagyok velük, beszélgetünk, de mégsem érzem úgy, hogy közéjük való lennék. Már 1.-ben is gondolkoztam az iskolaváltáson, csak a szüleim nem értik meg, azóta se lett jobb. Segítsetek, hogy mondjam el nekik, félek hogy nem fogják megérteni, és nem engedik meg.
2012. aug. 15. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Ne aggódj, ha ezt így elmondod a szüleidnek is akkor meg fogják érteni. Egy nyugodtabb pillanatban szólj nekik, hogy nem érzed jól magad a suliban és szeretnél iskolát váltani. Am én most voltam nulladikos és én is szeretnék váltani. Nekem a szüleim csak azt nem szeretnk, hogy gyenge suliba menjek, de amúgy nincs ellene kifogásuk. Biztos neked is segítenek majd megtalálni a helyedet :)
2012. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!