Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lemaradtam a felsőfokú OKJ...

Lemaradtam a felsőfokú OKJ jelentkezésről?

Figyelt kérdés
LEVELEZŐRE szeretnék menni, felsőfokú OKJ-ra ( logisztika ) Viszont még nem jelentkeztem. Ma van aug. 15. Nem lehet utólag, vagy mit lehet tenni ? Csak holnap tudjuk felhívni őket, addig megőrülök! A levelező szeptember végén indul csak ( akkor kell fizetni is ) ezért reménykedem, hogy még jelentkezhetek. Viszont egyik ismerősöm azt mondta, hogy a felsőfokúra már kellett, max a középfokúra lehet még. De gondoltam, hogy ez levelezőn lehet másképp működik, mint nappalin. Szerintetek ? Lemaradtam róla ?
2012. aug. 15. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint egyetemen, arról már február végén lekésted, a pótfelvételi pedig múlt hét pénteken zárult.
2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolára már nem tudsz jelentkezni, de máshol is lehet tanulni logisztikát, én egy középsuliba tanultam estin, ugyanúgy emeltszintű megkaptam érte a többletpontot is, kutyát se érdekli, hogy hol szerezted meg a képzést, és van levelező tagozaton is.
2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem maradtál le. A költségtérítéses OKJ tanfolyamokra az utolsó pillanatig lehet jelentkezni. Én tavalyelőtt egy héttel a tanfolyam indulása előtt jelentkeztem, de volt olyan ember is, aki közben jött. Ha van még hely, igyekeznek feltölteni, hiszen ebből élnek. Meg hát eleve rengeteg ember megy az ilyen tanfolyamokra, akik már ezer éve diplomások (én is diplomásként mentem idegenvezetőire), és halvány fogalmuk sincs arról, hogy bármiféle jelentkezési határidő létezne. Ilyenekkel csak a frissen érettségizettek vannak tisztában.
2012. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!