Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki az ELTE-re járt...

Van olyan aki az ELTE-re járt és kolis volt? A kollégiumokban van a szobákhoz fürdő? Vagy egy folyosó lakói használnak egy fürdőt? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Én Corvinusra járok, de voltam már az ELTE KCsK kolijában (itt asszem biológusok, kémikusok vannak főleg, de nem tuti). A koleszokban mindig emeletenként van 1-2 fürdő, azért durva lenne, ha minden szobában lenne:D Konyha is általában emeletenként van. Vannak am szépen felújított kolik (Kármán a BMEseknek), meg lerobbantak is (KCsK), mák kérdése, hogy milyenbe kerül az ember, persze egyetem/kar függő. Talán eleinte hozzá kell szokni a züllöttséghez, de rövid idő alatt a normálisak elkezdik élvezni:) Sok sikert neked is ehhez! ;)
2009. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok: ja az abszolut komolyság az a koedukált fürdő, kár hogy csak kevés koliban van, és ott is max 1 emeleten:/
2009. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ahová én jártam főiskolára eddig a koliban minden szobában volt fürdő, ezért mertem feltételezni...

szóval van olyan fürdő aol a fiúk meg a lányok vegyesen fürdenek??????

2009. júl. 22. 21:01
 4/24 anonim ***** válasza:
ELTE KCSK-n voltam koleszos, mondjuk csak fél évig. Mert ez a Budaörsi úton van, és Astoriánál volt akkor még a TTK. Matek szakos voltam. Szóval egy óra volt beérni. Tőlünk meg 1 és negyed óra alatt fel lehet érni a Határ útra. Itthon jobban tudtam tanulni. Fürdő csak emeletenként volt, egy majdnem átlátszó műanyaggal elválasztva a női és férfi rész. De volt egy másik szárny is, ahova jobb átlaggal lehetett kerülni vagy a külföldiek (legtöbbször erdélyi magyarok) laktak, akik nem jártak haza. Nekik volt saját WC és fürdőszoba, még erkély is, és csak hárman voltak egy szobában.
2009. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"csak hárman"??? miért??? hányan vannak egy szobában??? :D


mindjárt agyvérzést kapok... én szégynlős vagyok és nem szeretek szobákon osztozkodni sem :D és nálam a fürdés egy rituálé... csendben, egyedül, átszellemülve meg minden.... de ha kolis leszek hogy fogok nyugodtan fürdeni? :S

2009. júl. 22. 21:06
 6/24 anonim ***** válasza:
Én a Dayka utcai kollégiumát ismerem az ELTE-nek. Balkáni állapotok, kb mint egy lepukkant bérház. WC van ugyan külön a szobákban, de a zuhanyzás már érdekesebb...
2009. júl. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:S és mit jelent az hogy érdekesebb a zuhanyzás? :S
2009. júl. 23. 07:15
 8/24 anonim ***** válasza:
Jaj engem is az ELTEre vettek fel, de mingyá kiugrok az ablakon ezeket a sorokat olvasva :S Amúgy sztem fürdésre ne számítsd, csak zuhizásra :D
2009. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

persze, idegen helyen nem is fürdenék, de nálam egyet jelent :) csak nem tetszik a "zuhany" szó :D olyan rossz a hangzása...

hát én nagyon félek a kolitól... gyűlölöm a szutykot, a fürdés meg külön rituálé nálam... nyugodtan rákészülök, zuhanyozni is kb 40-50percig szoktam, és gondolkodom... jaaj nagyon jó, főleg egy fárasztó nap után... de hát ha az eltés kolikban így zajlik, akkor nem tudom h mi lesz :S

2009. júl. 26. 17:35
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál még albérleten? Vagy abban nem gondolkodhatsz? Pont az ilyen embereknek van, sztem... Bár ez szubjektív... Én hasonló dolgok+tanulás miatt lakok albérletben...
2009. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!