Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem borít ki idegileg,...

Csak engem borít ki idegileg, hogy nemsokára megint elkezdődik a suli?

Figyelt kérdés
:D 13L

2012. aug. 18. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szarabb lesz ha dolgoznod kell és nem lesz nyári szünet..ha csak nem valami tanári vagy ahhoz közeli munkád lesz.
2012. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

És én? Most megyek kilencedikbe.

Tehát, az aggodalmak:

1.KI MELLÉ FOGOK ÜÜÜLNI?

2.elfelejtettem mindent angolból

3.szintfelmérőt fogunk írni az 1.idegen nyelven kívül még pár tantárgyból(valaki azt írta, hopgy ők írtak töriből:|)

4.nem lesz senki, aki nekem is tetsző zenét hallgat xdd(death metal, hard rock, metalcore)

5.a tanárok bunkók lesznek:|

6. a heti 3 kémia

7.a beilleszkedéstől nem félek, az a 18 ember aki megjelent mind szimpi volt a túrán

8.lesz valami missz hüülye pi.csa, és mindenki megtudja már az első héten, hogy idegbeteg pszichopata vagyok(ezt szeretném minél tovább húzni..legalább karácsonyig.xDD)

9. zavarni fog, hogy mivel senki nem tudja majd, hogy mikor van a szülinapom, így senki nem fog felköszönteni. nálunk megszokott volt, hogy akinek szülinapja van, annak kb 4-5 ember hoz egy szeretettől függően egy szelet vagy tábla csokit, és mindenki felköszönti. de itt senki nem fogja tudni, hogy mikor van a szülinapom,. és ez fura lesz először : |

10. elkések, háromnegyed 8-ra kell beérni, én eddig örültem, ha 8:10-re beértem

11.az ofőm mint tesitanár gyűlölni fog, mert az egyetlen ami megy az a gimnasztika, szekrényugrás, meg a florball

12.valamelyik tantárggyal végig szenvedem az évet : |

13. a tantárgyak tanárai nem lesznek megértőek, és nem fogják fel, hogy nem mindenki zseni, és nem akar mindenki az ő tantárgyából doktorálni

14. nem találom megfelelő iskola táskát(május óta keresem)

15. nem tudok majd a számomra rezignált tantárgyakból csalniXDDDDDDD

16. ha megtiltják, hogy azt az apró kis szempillaspirált ami nélkül nem szeretek utcára menni, mert tökre megváltoztatja az arcom

17. hogy valaki cseszeget, hogy miért járok mindig feketébe

te legalább ismered a leendő osztályod és tanáraid:(:D

2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: megértelek, egy év múlva nekem is ez lesz:)

Első. de ha dolgoznom kell majd akkor legalább azt csinálom amit szeretnék.

2012. aug. 18. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
azé tanulj, hogy azt csinálhasd
2012. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én már várom. egyetem..:)
2012. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem, másokat is. De én már megvettem az idegnyugtató gyógyszereimet szeptemberre.


Egy matektanár.

2012. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen tanítasz :D kedves utolsó, én részben ezért nem is tervezem a tanári pályát mert normális gimiből kevés van ahol élvezet lehet tanítani, a maradékban pedig a sok hülye gyerek miatt szar lenne.
2012. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:D

Igen tudom hogy azért tanulok hogy lehessek valami, de inkább tanulnék ithon mert 1. a szüleim nem fogják leszedni a fejem ha megkérem őket hogy magyarázzanak el valamit még egyszer. ha nem értem 2. nem kell itthon osztálypénzt fizetni, attól rettegni hogy az osztály "menői" mikor szállnak rád és nem fordul fel a gyomrod =annyira:D) egy dolgozattól...

2012. aug. 18. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:

sok nagy levegőt kell még venned mire eljutsz az érettségiig

egyre figyelj, mindig maradjon elég levegőd

komolyan

2012. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13 évesen még oké, hogy ezt gondolja az ember. Középsuliban már annyira nem, addigra azért az értelmesebb ember megérti, hogy miért van iskola, mire tanít meg. Főleg ha jó közösségbe kerül, akkor a suli lényegében minden nap élvezet. Nekem legalábbis a középsuli utolsó két éve az volt, annak ellenére, hogy az osztályom korántsem volt túl jó, az iskola sem, ennek ellenére én szerettem azokat az éveket, és ezt már akkor is felfogtam, hogy ettől csak rosszabb lesz.

A követelmény tényleg 20-ad rangú egy egyetemhez, vagy munkahelyhez képest, még mindig 1000 jobb egy pár versszakos verset elemezni, mint összesöpörni a járdán. Persze a magyar oktatás nem motivál, cseppet sem inspirál, ezért ilyen itt a morál.

2012. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!