Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor ezek, hogy vannak a...

Akkor ezek, hogy vannak a kurzusfelvételnél?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a kötelező tárgyak. Ezeket értelemszerűen meg kell csinálni.


De ott vannak a kötelezően választható tárgyak. Ezekből az összeset teljesíteni kell, vagy annyit amennyi kredit kell a kötelezően választhatókból. (pl 60 kredit kell és akkor csak annyit kell majd felvenni, hogy meglegyen a 60?)


És ugyanígy van a szabadon választhatóknál is?


2012. aug. 18. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kötelezően választhatóakból 2-öt kell választani (nem biztos, hogy mindenhol így van), a választhatóakból meg amit akarsz. Arra kell figyelni, hogy végül ne lépd túl sokkal azt a kredit számot amit el kell érned, úgy tudom ha 10%-al túl léped akkor fizetned kell. Tehát, ha egy szak elvégzéséhez kell 180 kredit és te 196-ot vagy többet szerzel fizetned kell.
2012. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt meg szokták mondani, hogy a kötelezően választhatókból egy félévbe hányat kell választani. a szabadon választható, meg abszolút szabad. annyit csinálsz amennyit akarsz.
2012. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk utánanéznek?:DD

Nekünk pl. a kar honlapján van fent minden modulhoz tájékoztató, hogy hány kredit kell, azon belül hány kötelezően és szabadon választható.

2012. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Bocsi, az előző kommentem egy másik kérdéshez ment volna.


Nem kell az összeset teljesíteni, hanem megvan adva, hogy hány kredit értékben kell kötelezően ill. szabadon választható kurzust teljesíteni.

2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!