Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen cuccokat vegyek a...

Milyen cuccokat vegyek a sulira? (füzet, ceruza, toll- középsuli)

Figyelt kérdés

Nem kaptunk felszerelési listát, de le kell vásároljuk az összeget a boltban, még mielőtt elmondhatnák mi kell.

Humán szakosoknak milyen óráik vannak? milyen füzeteket érdemes venni? könyveket be kell csomagolni?



2012. aug. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan füzetet vegyél amibe szívesen írsz,illetve négyzetrácsost.
2012. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha humán, akkor rengeteg töri és magyar órátok lesz. Ezekre vegyél vonalas spirál füzeteket. Sokat fogtok írni.

De lesznek nyelvóráid is biztos, ezekre is vonalas spirál füzetet vegyél szerintem (ha esetleg nem telne be idén, akkor jövőre is folytathatod).

Kék tollakat vegyél, de 1 piros és zöld toll sem árthat. Szövegkiemelő is jól jöhet. Egy jó körző. Néhány grafit ceruza.

Nem köteleznek arra, hogy csomagold be a könyveket, de ha vigyázni akarsz rájuk, akkor nem árt.

Én vennék még pár nagyobb színes mappát, amibe majd papírokat tudsz tárolni.

2012. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. aug. 22. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék matekra a négyzetrácsos spirálfüzet mellé egy nagy alakú nem spirál sima füzetet is a geometriás részekhez. Nálunk nem kérték külön, de én mégis azt használtam, mert engem szerkesztésnél zavartak a vonalak meg hogy mindig beleütközött a vonalzó a spirálba.
2012. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az Auchanban szoktunk bevásárolni sulikezdésre, de a Tesco is nagyon jó ebből a szempontból, olcsó. Lista nélkül ne menj vásárolni! Humán szakon nekem volt magyar, töri, angol, fizika, kémia stb. nincs kedvem felsorolni. Mindegyik tantárgyat leírod és mellé odaírod, hogy sima v. kockás, A5ös v A4-es, szóval amilyen füzetet akarsz. Lehet, hogy lesz etikátok.


Nekünk volt etika, média, osztályfőnöki..ezek nem olyan "igazi" órák, ezekre 1 füzetet használtam (eleje, közepe, vége). Legyen egy kicsi jegyzetfüzeted, amibe azokat az infókat mindig leírod, amit a tanár mond.


Kell egy jó táska,2 órarend, íróeszközök, tesicucc-tartó, tesicucc. Nem nagyon jut eszembe más.

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van pld. Iskolai kalendarkam.ebbe minden dogat,fontos esemenyt lehet irni. Jol johet meg 15cm es vonalzo,diak ig. Tarto.
2012. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat:) mentek a zöld kezek:)
2012. aug. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!